Müügitingimused

1. ÜLDINFO

1.1 E-pood Wise Sound veebiaadrssiga www.wisesound.ee on Liona OÜ loodud e-pood, mille vahendusel toimub toodete müük.

1.2 Liona OÜ kasutajaks registreerides ja/või Toodete ostmisele kohalduvad käesoleva lepingu tingimused ja Eesti Vabariigi õigusaktidest tulenevad õigused ja kohustused.

2. LEPINGU SÕLMIMINE

2.1 Liona OÜ müüb ja e-poe klient ostab e-poes pakutavaid Tooteid;

2.2. Liona OÜ ja kliendi vahel jõustub müügileping alates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Liona OÜ arvelduskontole. Tooteid enne müügilepingu jõustumist ei broneerita (nt ostukorvi lisamisel).

3. KUIDAS TELLIDA

3.1. Leia Wisesound.ee-st endale sobiv Toode.

3.2. Vali kivi suurus ning vajuta nuppu “Lisa korvi”;

3.3. Järgnevalt tuleb Sul vajutada nupule “Ostukorv”, mille vajutamisel avaneb”Ostukorvi” vaade. Kui ostukorvi lisatud toode on ainuke, mida soovid soetada, vajuta nuppu “Vormista tellimus”. Kui soovid Wisesound.ee-s veel ringi vaadata ning lisaks olemasolevale tootele näiteks juurde tellida, võid liikuda “Tagasi poodi” nupu abil uuesti Tooteid valima ning toimida samamoodi nagu eelnevalt toote lisamise puhul. Ostukorv säilib endisena ka ostukorvi lehelt lahkumisel.

3.4. Vajutades “Vormista tellimus” avatakse Sulle tellimuse kinnitamise lehekülg. Wisesound.ee poes on võimalik tasuda nii külalisena kui ka registreeritud kasutajana. Palun täida nõutud väljad; * Vali kohaletoimetamise võimaluste vahel – Smartpost kuller või Smartpost pakiautomaat. Vali sobiv “Makseviis”. 

3.5. Kontrolli tellimus üle ning vajuta seejärel “Kinnitan tellimuse ja maksan”;

3.6. Sind suunatakse Maksekeskusesse, kus saad valida sobiva panga ja saad makse lõplikult sooritada.

3.7. Peale makse kinnitamist saadame Sinu e-posti aadressile teate tellimuse kinnitamise kohta. Oledki saanud Wise Sound toodete omanikuks!

4. TAGASTMINE JA ÜMBER VAHETAMINE

4.1. Wise Sound ostetud Tooteid on võimalik tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates Toote pakiautomaati saabumisest või kullerilt Toote edastatud kuupäevast arvestades.

4.2. Tagastamise või ümbervahetamise avaldus saatke info@wisesound.ee ja postitage koos tagastusavaldusega Smartpost pakiautomaat Võru Kagukeskus. Raha tagastatud Toodete eest hüvitame Sulle 5 tööpäeva jooksul alates Toodete õigeaegsest tagasi jõudmisest.

4.3. Toote tagastamise saatmiskulu tasub ostja. Uue toote asendamise saatmiskulu tasub ostja.

4.4. Tagastamisele või ümbervahetamisele kuuluv Toode ei tohi olla kahjustunud.

Kui tagastatav Toode (ja Toote pakend) on halvenenud ja halvenemine on põhjustatud asjaoludest, mis ei ole tingitud Liona OÜ’st või Toote mittesihipärase kasutamise tulemusena, on Liona OÜ’l on õigus tasaarvestada Toote väärtuse vähenemine Sinu poolt Toote eest tasutud ning Sulle Liona OÜ tagastamisele kuuluva summaga. Tasaarvestamiseks saadab Liona OÜ Sulle avalduse;

4.5. Tagastamisele või ümbervahetamisele kuuluv Toode ei tohi omada kasutamise märke.

Kui selgub, et Tootel on kasutamise tunnused, juhindutatakse mõistliku kasutuse põhimõttest.

4.6 Tagastamisele või ümbervahetamisele kuuluv Toode peab olema originaalpakendis.

Ava originaalpakend alati ettevaatlikult, et see ei oleks rikutud. Kui pakendit ei ole võimalik avada seda rikkumata, siis ei pea tagastatav kaup olema originaalpakendis, kuna see tagab tasuta tagasisaatmise;

4.7. Ümbervahetamise korral paneme Sulle uue soovitud Toote teele niipea, kui oleme ümbervahetamisele kuuluva Toote kätte saanud. Uus toode jõuab Sinuni sama kiiresti kui tavaostu korral

5. VASTUTUS JA VÄÄRAMATU JÕUD

5.1. Liona OÜ vastutab Sinu ees ning Sina vastutad Liona OÜ ees teisele poolele käesoleva lepingu tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses;

5.2. Liona OÜ ei vastuta Sulle tekitatud kahjude eest või Toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või Toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida me ei saanud mõjutada ning mille saabumist Liona OÜ ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).

5.3. Liona OÜ ei vastuta Toote kadumise või kahjustumise eest, mis on toimunud pärast Toote üleandmist vedajale.

5.4. Liona OÜ vastutab Sinu eest Toote müügihinna ulatuses. Liona OÜ ei võta vastutust puudusega Toodete poolt tekitatud kahjude eest nagu vara või informatsiooni kahjustumine, käibe või kasumi kaotamine.

6. TINGIMUSTE MUUTMINE

6.1. Liona OÜ’l on õigus e-poe arengust tulenevalt ning e-poe parema ja turvalisema kasutamise huvides käesoleva lepingu tingimusi ja hinnakirja muuta ning täiendada. 

6.2. Tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad vastava muudatuse või täienduse avaldamisest interneti leheküljel Wisesound.ee. Kui Sa edastasid oma tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, kohaldatakse Liona OÜ ja Sinu vahel tekkinud õigussuhtele Sinu poolt tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimusi, v.a kui seaduses või käesoleva lepingu tingimustes on ette nähtud teisiti.

6.3. Liona OÜ jätab endale õiguse loobuda müügist, kui Tootega on juhtunud mõni järgnevatest probleemidest: on juhtunud inimlik eksitus hinna sisestamisel või tehniline viga süsteemis 

Loome ilu ja hingerahu oma armsatele inimestele ja jagame seda ka Teiega

Küsimuste korral palun kirjutage info@wisesound.ee

Shopping Cart