Allahindlus!

Laavakivi – lõõgastavaks massažiks

Laavakivimassaaž on sügavalt lõõgastav protseduur. Massaaži tehakse spetsiaalsete lihvitud laavakividega, mis kiirgavad soojust ja seeläbi paraneb ainevahetus ja tasakaalustub meelerahu. Laavakivimassaaž tasakaalustab sisemist energiat. Laavakivid on saanud oma energia päikesest, tulest ja veest, nad kiirgavad soojust ja positiivset energiat, mis kaotab lihaspinged, reguleerib seede- ja hormonaalsüsteemi ning ainevahetust.

Kehal asuvatele tšakratele asetatakse eelnevalt soojendatud laavakivid, iga tšakra ehk organismi energiakeskus on seotud konkreetse organsüsteemi, emotsioonidega. Emotsioonid võivad mõjutada tšakraid ning nende kaudu vastava organi energiaringlust sellisel määral, et tervisehäire võib füüsiliselt välja lüüa.

Mõõdud:
3 x 4 x 1,8 cm
3 x 4 x 0,05 cm
4,5 x 6,5 x 1,5 cm
Ø 6 cm x 1,5 cm

 

1,20 1,80 

Tootekood: 290001 Kategooriad: , , , Sildid: ,

Nahaga kokku puutudes hakkavad laavakivid edasi andma soojust ja päikesest päritud energiat, mis kaotab lihaspinged, laiendab veresooni, reguleerib seede-, ainevahetus- ja hormonaalsüsteemi. Soojusega avanevad energiakanalid ja vabanevad energiablokid ning tänu sellele tõuseb kogu organismi toonus ja energeetika tasakaalustub. Peale tšakrate mõjutamist laavakividega masseeritakse keha üleni kividega. Lõpetuseks asetatakse igale tšakrale tema olemusega paremini sobiv poolvääriskivi, selleks et õige energeetilise laenguga tšakrat veelgi tugevdada. Sobivate kivide olemasolul võib poolvääriskive ka ise ilma terapeudi abita tšakrate tasakaalustamiseks kasutada, kuid mõjusamad on nad kindlasti koos laavakivimassaažiga. Kivimassaaži mõju on mitmetasandiline, nii keha, hing kui ka meel saavad kosutust ja rahulolu.

Laavakivimassaaž on teraapia tüüp, mis hõlmab siledate soojade kivide kasutamist. Asetage kuumad kivid kehale valitud kohtadesse. Soojus ja kivide raskus rahustab lihaseid.

Laavakivid võidakse asetada järgmistesse kohtadesse:
Näole
Kõhule
Rinnale
Selgroole
Peopesadele
Jalalabadele ja varvastele

laavakivi

laavakivi 3x4x 0,05, laavakivi 3x4x1,8, laavakivi 4,5×6,5×1,5, laavakivi Ø6×1,5

Shopping Cart